Bruderer Pres Kabini

Bruderer marka presler için yapılmış metal kabinlerdir. Yapısının iç kısmında özel katmanlı izolasyon malzemeleri bulunmaktadır. Öyle ki ortamdaki frekans değerleri baz alınarak  ses yalıtım ürünlerin kalınlıkları ve yerlerinde değişiklik yapmak gerekebilir.

Bruderer Prese yapılacak Kabinin Çalışma Verimine Katkısı Nedir?

Malzeme giriş ve çıkış yerleri gerekse gözetleme alanları sayesinde preslerin çalışma karakteristliklerin de hiç bir kayıp olmayacaktır. Aksine pozitif avantaj sağlayacaktır. Öyle ki ortamdaki tehlike ve sitres yükü kalktığı için çalışma verimi artacaktır. Gerekli yerlerde gerek personel gerekse forklift girmesi için özel açılır kapılar mevcuttur.

Bruderer Prese yapılacak Pres Kabinin İnsan Sağlığına Katkısı Nedir?

Pres ortamları her şeyden  yağlı ve tehlikeye açık ortamlardır. Ses konusunda da oldukça sorunlu bir sistemdir. Yani 110 desiber lere ulaşan seslerde maksimum çalışma süresi oldukça kısıtlıdır. Aksi halde insanların sağlığı tehlike altında olacaktır. Bunun için bu ortamlarda çalışan personelin çalışma süreleri düşüktür. Düşük olmalıdır. Aksi durumlarda işçi ile işveren sıklıkla karşı karşıya gelmektedirler.