Kurumsal

Kurumsal

Üretmeyi vizyon haline dönüştüren fabrikamız; üretilen her projeye sonsuz saygı duymaktadır. Yıllardır üreten ve üretileni geliştirmeye yönelik çalışmalar sunan ekip personellerimiz; her projede başarı sağlamak için ilk günkü azim ve hırsla hizmet sunmaktadır.

1994

Fabrikamız Kuruldu

Fabrikamız, 1994 yılında, İstanbul Asya Yakasında 2000 m² araziye kuruldu. O günden, bugüne, geleceğin inşaatı gerçekleştirildi. İlk etap da, pano, kabin ve elektrik levhalarının üretimi gerçekleştirilmeye başlandı.

2002

İhracat Hareketleri

Avrupa’nın 22 farklı ülkesine; market ekipmanları, off road aksesuarları ve özel projeler üzerine ihracat girişimlerimiz başladı. Yerli üretimi sadece ülkemizde değil, ülkemizin dışında bir çok Avrupa pazarında sergiledik ve hizmet verdik.

2010

Temsilciliklerin Temeli Atıldı.

Fransa, Almanya, Hollanda başta olmak üzere İsrail, Amerika, İran ve benzer ülkelerde satış / üretim konusunda bayilik ve temsilcilik girişimlerimizi başlattık.

2022

Temsilcilik Sayısı Artırıldı.

Avrupa da 12 ye yakın bayimizle hizmetlerimize hız kazandırdık. Bunu yapmak için gerek mühendislik gerekse mimarlık hizmetlerine hız kazandırıp , sektörde farklı alanları geliştirdik.